Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Niestety wraz z wiekiem zmniejsza się ilość produkowanego kwasu. Na skutek zmniejszonej ilości tej substancji zauważa się pogorszenie kondycji skóry, widoczne zwłaszcza na twarzy.

Korzyści z zabiegu

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego doskonale sprawdza się w nadawaniu twarzy właściwej wolumetrii. Można przywrócić utraconą objętość, dzięki czemu twarz wygląda młodziej, skóra jest świeża i zdrowa. Kwas hialuronowy idealnie nawilża skórę i zapewnia jej prawidłowe odżywienie. Zatem zabieg przywraca blask i promienny wygląd. Kwas hialuronowy stosowany jako wypełniacz wygładza widoczne zmarszczki i bruzdy.

Wskazania

  • bruzdy nosowo-wargowe
  • utrata objętości twarzy
  • uwydatniona dolina łez
  • utrata jędrności skóry
  • widoczne oznaki starzenia się skóry
  • pobudzenie wytwarzania kolagenu

Na czym polega zabieg

Zabieg polega na podskórnym podaniu kwasu hialuronowego za pomocą nakłucia. W zależności od techniki podawania preparatu może to być zastrzyk lub aplikacja kaniulą. Przed zabiegiem skóra w miejscu poddawanym terapii jest znieczulana specjalnym kremem, aby wyeliminować dyskomfort związany z iniekcją. Lekarz podaje kwas hialuronowy w ściśle określone miejsce. Tuż po zabiegu może być widoczne niewielkie zaczerwienienie w miejscu wkłucia.

Kwas hialuronowy zawarty w produktach Neauvia jest substancją najwyższej jakości. Wypełniacze Neauvia posiadają w swoim składzie dodatkowe składniki, takie jak czynnik sieciujący – polimer PEG. Wyjątkową zaletą połączenia kwasu hialuronowego oraz polimeru PEG jest całkowicie nietoksyczny wypełniacz, zdecydowanie bardziej trwałe efekty zabiegu oraz zatrzymywanie reakcji immunologicznych ze strony organizmu. Neauvia stworzyła najbardziej biokompatybilne wypełniacze z kwasem hialuronowym, dzięki czemu ryzyko odrzucenia ciała obcego jest niemal całkowicie zniesione.

STRONA W BUDOWIE