Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Powiększanie i nawilżanie ust

Kształtne i miękkie usta to ważny atrybut urody. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej, można go podkreślić, a tym samym wydobyć swoje prawdziwe piękno. Powiększanie jak i nawilżanie ust to zabiegi wykonywane z zastosowaniem kwasu hialuronowego. 
Jest to cenna substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, jednak niestety ubywa jej wraz z wiekiem. Powiększanie ust ma na celu zwiększenie ich objętości. Tym samym zabieg ten umożliwia zniwelowanie widocznej asymetrii lub dysproporcji pomiędzy dolna i górną wargą lub lewą i prawą częścią ust. Z kolei nawilżanie skutecznie odżywia i zmiękcza usta, dzięki czemu nabierają satynowej miękkości. 

Sam zabieg polega na aplikowaniu kwasu hialuronowego w okolice czerwieni wargowej za pomocą iniekcji. Przed zabiegiem obszar ust jest znieczulany kremem, zatem podczas nakłuwania pacjent nie odczuwa niepotrzebnego dyskomfortu. Ponieważ usta są niezwykle wrażliwą strukturą, tuż po zabiegu mogą być lekko spuchnięte i zaczerwienione, jednak wraz z upływem czasu, wszystko wraca do normy. Efekt zabiegu widoczny jest natychmiastowo i utrzymuje się około 4-6 miesięcy. 

Zabieg powiększania lub nawilżania ust można polecić zarówno kobietom jak i mężczyznom, bez względu na wiek.

STRONA W BUDOWIE