Kosmetologia

Kosmetologia

Umów konsultacje ze specjalistą

lub zostaw nr telefonu my oddzwonimy

Peeling PRX

Na czym polega zabieg?

Peeling PRX to nowatorski zabieg stworzony z myślą o pielęgnacji skóry wiotkiej, zwiększaniu jej jędrności, poprawy napięcia oraz walki z przebarwieniami. Warto podkreślić, że jest to również zabieg doskonale sprawdzający się w terapii świeżych, czerwonych rozstępów. Peeling PRX polecany jest dla kobiet i mężczyzn, a ze względu na małą inwazyjność, można wykonywać ten zabieg przez cały rok bez obaw o niepożądane skutki uboczne.

Peeling medyczny PRX to najnowsze osiągnięcie specjalistów w dziedzinie biorewitalizacji skóry. Produkt o konsystencji przypominającej żel nakłada się bezpośrednio na skórę, a następnie wmasowuje się kolejno kilka warstw jedna po drugiej. Po zakończeniu aplikacji, cały obszar poddawany zabiegowi dokładnie zmywa się chłodną wodą. Po zabiegu skóra nie złuszcza się, nie piecze, nie wykazuje cech podrażnienia ani żadnych powodów do odczuwania dyskomfortu. 

Peeling PRX łączy w swoim składzie substancje odpowiedzialne za lifting i odmłodzenie skóry oraz oczyszczenie i wybielanie. Wyjątkowe połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym skutkuje całkowitym brakiem inwazyjności zabiegu, redukcją efektu łuszczenia się skóry z jednoczesnym zachowaniem właściwości rozjaśniających ujednolicających koloryt skóry.

Wskazaniem do zabiegu z zastosowaniem peelingu PRX jest: spadek napięcia skóry twarzy i ciała, chęć poprawy wylądu skóry dekoltu i biustu, przebarwienia skóry, czerwone rozstępy, chęć biorewitalizacji skóry, blizny, profilaktyka starzenia skóry.

STRONA W BUDOWIE